При търговията на едро с мъжки пухени якета, размерът не е детайл - той е най-големият двигател на ерозията на маржовете.Набор от размери, който не съответства на купувачите, води до две загуби едновременно: непродадени екстремни размери, които трябва да бъдат намалени, и недостиг на основни размери, които са били недокупени. И двете могат да бъдат предотвратени и и двете се решават, преди да се разкрои едно-единствено яке. Това ръководство обхваща програмите за мъжки пухени якета на едро на ниво обем, от което купувачите действително се нуждаят: как се измерва и класифицира мъжкият блок, как теглото на пълнежа трябва да се мащабира в целия диапазон от размери, как да се избира между налични, ODM и OEM модели на едро, как да се планират съотношенията на размерите по канал за продажби и какъв толеранс на измерване и протокол за проверка защитават поръчка за контейнерно натоварване.

1Защо оразмеряването е най-скъпата променлива при поръчки на едро

Всеки купувач на връхни дрехи на едро в крайна сметка научава един и същ урок: цената на грешка в размерите не е цената на непродадените якета, а цената на непродадените якета плюс маржът от продажбите, които никога не са се осъществили, защото основните размери са свършили. При поръчка от 3000 бройки с неправилно претеглена крива на размерите, комбинацията рутинно надвишава цялата брутна печалба от програмата.

Основната причина е, че размерите на мъжкото връхно облекло не са стандартизирани между различните марки по начина, по който купувачите предполагат. Две дрехи, обозначени с размер L, могат да се различават с четири до шест сантиметра по ширина на гърдите и с два до три сантиметра по дължина на ръкава, в зависимост от данните за популацията, върху които е изграден блокът на марката, и колко свобода е посочил дизайнерът. Органите по стандартизация са изрично посочили това:Работата на ISO по стандартите за размери на дрехие насочена специално към повишаване на удовлетвореността на клиентите и намаляване на връщанията, причинени от лошо прилягане, както и към намаляване на търговските бариери чрез хармонизиране на маркировката на размерите и терминологията в световен мащаб.

Специфичното усложнение при търговията на едро

Търговските марки на дребно могат да поемат грешка в размера в рамките на широк каталог. Дистрибуторите на едро не могат, защото една-единствена програма пухени дрехи често представлява голям дял от обема на връхните дрехи за даден сезон. Тази концентрация прави две неща неподлежащи на договаряне: определеният размер трябва да бъде посочен в размери, а не в етикети, и кривата на размерите трябва да бъде извлечена от историята на продажбите на купувача, а не от неизпълнение на доставчика.

Последици за купувача:Никога не приемайте стандартната крива на размерите на доставчика като стандартна. Поискайте действителните размери на дрехите за всеки размер, сравнете ги със съществуващата ви най-продавана програма и след това възстановете съотношението на поръчките от вашите собствени данни за продажбите. Доставчиците обикновено с удоволствие коригират съотношенията - но само ако попитате, преди да бъде изготвен планът за разкрой.

2Мъжки блокови измервания и къде се вписват стандартите

Мъжкият пухен блок се определя от малък набор от измервания, които заедно определят дали дрехата е подходяща за целевата популация. Най-полезният ориентир за последователното им дефиниране еISO 8559-1, който определя антропометрични дефиниции за телесни мерки, използвани при обозначаването на размерите на дрехите. Той определя ориентири, процедури за измерване и основната анатомична основа за размерите на гърдите, талията, ханша, ръста и ръкавите - което означава, че технологичен пакет, който го препраща, премахва по-голямата част от разликата в интерпретацията между вашата спецификация и моделната стая на фабриката.

Диаграмата по-долу показва точките на измерване, които са най-важни за спецификацията на мъжки пухеняк, и как те се отнасят до изпъкналата дреха, а не до тялото.

Мъжко пухено яке: Ключови спецификации, измервателни точки Мерките са взети върху дрехата с подгъв, а не върху плоския крой А. ПРЕЗ РАМОТО Шев до шев, през гърба Б. ГЪРДИ (1/2) 2,5 см под отвора за ръкава, равна C. ГРЪБ ДЪЛЖИНА CB шев от врата до подгъва D. РЪКАВ Раменен шев до маншета E. HEM (1/2) Задава обема на силуета Референтно отклонение: гърди и подгъв +/- 1,5 см, дължина на гърба +/- 1,5 см, дължина на ръкава +/- 1,0 см, през рамото +/- 0,8 см. Всички измервания трябва да се вземат след възстановяване на таванското помещение, минимум 24 часа след разопаковане и декомпресия.

Две от тях заслужават специално внимание в контекста на търговията на едро. Ширината на гърдите определя приемливостта на кройката сред населението и именно там вариациите между марките са най-големи. Дължината на ръкава определя дали якето е подходящо за по-високия сегмент във всеки размерен диапазон и това е мярката, която най-често се омаловажава, когато фабриката намалява лекотата на носене, за да спести плат.

3Изграждане на набор от размери: Диапазон, градация и толеранс

Градирането е процес на мащабиране на базов шаблон нагоре и надолу, за да се създаде диапазонът от размери. Правилното му постигане е числено упражнение, а не естетическо, и трябва да бъде изрично посочено, а не оставено на фабричните конвенции.

Размер Гръден кош (см) Гръдна обиколка на дрехата 1/2 (см) През рамо (см) Дължина на гърба (см) Дължина на ръкава (см) Целево тегло на пълнежа (g)
S 88 до 92 56.0 45.5 70.0 62.0 115
M 96 до 100 59.0 47.5 72.0 63.5 128
L 104 до 108 62.0 49.5 74.0 65.0 142
XL 112 до 116 65.0 51.5 76.0 66,5 157
2XL 120 до 124 68.0 53.5 78.0 68.0 173
3XL 128 до 132 71.0 55.5 80.0 69,5 190

Фигурите по-горе представляват мъжки блок с нормална кройка и умерена лекота на носене, подходящ за наслояване на полар или лека плетка отдолу. Три правила определят как трябва да се регулират.

Интервалите между оценките трябва да са постоянни, но не еднакви

Гръдната обиколка е класифицирана по 3 сантиметра за всеки размер в таблицата, което е стандартно за мъжкото връхно облекло. Дължината е класифицирана по 2 сантиметра, а ръкавът - по 1,5 сантиметра. Причината интервалите да се различават е пропорционалността: ако дължината на ръкава се класифицира по същия начин като гърдите, якето ще стане непропорционално в крайните точки на диапазона. Настоявайте да видите таблицата с размери на класификатора, а не само готовата таблица с размери - фабрика, която не може да произведе такава, прави мащабиране на око.

Задайте толеранс в договора за покупка

Толерансът на измерване е мястото, откъдето произлизат повечето спорове относно обема и почти винаги не се посочва, докато не възникне проблем. Работещ търговски стандарт за мъжки пухени блузи е плюс или минус 1,5 сантиметра на дължината на гърдите, подгъва и гърба, плюс или минус 1,0 сантиметър на дължината на ръкава и плюс или минус 0,8 сантиметра на рамо. Посочете тези числа в договора за покупка, заедно със стандарта за вземане на проби, спрямо който възнамерявате да проверите, и изисквайте измерванията да се вземат след минимум 24-часов период на възстановяване на тавана след разопаковане.

4Постоянство на теглото на пълнежа и топлината в различните размери

Теглото на пълнежа трябва да се променя спрямо площта на дрехата и това е спецификацията, която най-често се обработва неправилно в програмите за масово производство. Фабрика, която пълни всеки размер с едно и също тегло, произвежда размер S, който е по-топъл от размер 3XL, защото същото количество пълнеж е разпределено върху значително по-малка площ. Клиентите забелязват това веднага и това генерира оплаквания, които е трудно да се диагностицират от страницата на продукта.

Решението е просто: посочете целевото тегло на пълнежа за всеки размер в техническия пакет, с приемлива зона на отклонение от плюс или минус 5 процента на панел. Таблицата в раздел 3 показва крива на мащабиране от приблизително 11 до 12 процента на стъпка по размер, което поддържа височината на тавана и следователно топлинните характеристики като цяло постоянни в целия диапазон. Обърнете внимание, че това е различно от мощността на пълнежа, която измерва качеството на пълнежа, а не количеството. И двете трябва да бъдат посочени.

Пухът остава еталонният материал за това приложение, а екологичната му обосновка вече е добре документирана. Според данните от оценката на жизнения цикъл, публикувани отМеждународно бюро за пух и перапухът има от 85 до 97 процента по-ниско въздействие от полиестера във всички анализирани категории на въздействие и приблизително 18 пъти по-малко въздействие върху изменението на климата от полиестерния пълнеж. Когато дадена програма посочва пух,Стандарт за отговорно пусканепредоставя рамка за веригата на проследяване, която прави снабдяването защитимо за купувачите на дребно, забранявайки скубането на живи животни и насилственото хранене и изисквайки одит от трета страна на всеки етап от фермата до готовата дреха. Когато дадена програма вместо това определя рециклиран синтетичен пълнеж или рециклирана външна материя,Глобален стандарт за рециклиранеурежда твърдението и изисква етикетиране, насочено към потребителя, с минимум 50 процента рециклирано съдържание.

Бележка за обществената поръчка:Уверете се, че тестването за пълнене се извършва на ниво панел, а не на готови дрехи. Претеглянето на готово яке не може да открие неравномерно разпределение между предните, задните и ръкавните панели – дефектът, който всъщност води до оплаквания на клиентите за студени петна.

5Три модела на групови програми: складово производство, ODM и OEM

Купувачите на едро обикновено избират между три програмни структури, а правилният избор зависи много повече от това колко диференциран трябва да бъде продуктът, отколкото само от цената на единица. Диаграмата по-долу илюстрира решението.

Избор на модел за групово обучение за мъжки пухени якета КРАТКА ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОРЪЧКА НА ГРУПА ТЪРГОВИЯ НА ЕДРО СТОКИ Готово, съществуваща фабрика дизайн и цветови решения MOQ: общо 50 до 200 бр. Време за изпълнение: от 7 до 20 дни Персонализиране: само етикет Най-подходящо за: тестване на пазар, запълване на кратък прозорец промоция или допълване ODM насипно Фабричен блок, твоят цвят, капитониране, пълнеж, брандиране Минимално количество за поръчка: от 100 до 300 на цвят Време за изпълнение: 45 до 70 дни Персонализация: висока Най-подходящо за: собствена марка разпространение, сезонно програми, повтарящи се поръчки ПЪЛЕН OEM НАЛИВЕН Нов блок от вашата спецификация, пълен контрол на материалите Минимално количество за поръчка: от 500 до 1000 бр. Време за изпълнение: от 90 до 150 дни Персонализация: пълна Най-подходящо за: собствено прилягане, корпоративни или униформени програми, търгове Правило за вземане на решение: Изберете наличност, когато скоростта и ниският ангажимент са важни, ODM, когато идентичността на марката е по-важна от оригиналността на продукта, и OEM, когато самото прилягане е част от предложението ви за продукт.
Програмен модел Общо минимално количество за поръчка (MOQ) Вземане на проби Време за изпълнение на едро Риск от годност Индекс на единичните цени
Стоки на едро 50 до 200 бр. Не се изисква 7 до 20 дни Известно, фиксирано Най-ниска
ODM, плат на склад 100 до 300 на цветова гама 10 до 15 дни 30 до 45 дни Ниско Ниско
ODM, плат по поръчка 300 до 500 бр. 15 до 22 дни 40 до 55 дни Ниско Умерено
OEM, нов блок 500 до 1000 бр. 20 до 35 дни 50 до 70 дни Управляван По-високо
OEM, сертифицирани материали 500 до 1000 бр. 28 до 40 дни 55 до 75 дни Управляван Най-висока

6Планиране на съотношението на размерите по канал за продажби

Кривите на размерите не са универсални. Правилното съотношение зависи от това кой купува, а грешното му определяне е скъпо и в двете посоки. Таблицата по-долу дава работещи отправни точки; правилният дългосрочен подход е да ги замените със собствени данни за продажбите след първия сезон.

Канал S M L XL 2XL 3XL Бележка за планиране
Модна търговия на дребно, ЕС 1 2 3 2 1 0,5 По-тънка крива на популацията; L доминира
Модна търговия на дребно, Северна Америка 0,5 1.5 2.5 3 2 1 Преместване с един пълен размер нагоре
Специалност на открито 1 2 2.5 2 1 0,5 Размери на сърцевината са концентрирани от M до XL
Корпоративна / униформа 1 2 3 3 2 1 Най-широко разпространение; избягвайте да пропускате XL
Електронна търговия, смесена 1 2 3 2.5 1.5 1 Добавете буфер за процент на възвръщаемост на M и L

Струва си да се интернализират два модела. Първо, северноамериканските криви на размерите са приблизително с един цял размер по-големи от европейските криви за една и съща физическа популация, така че европейска крива на размерите, изпратена до склад в САЩ, систематично ще купува по-малко от XL и нагоре. Второ, електронната търговия изисква по-широк диапазон от този на физическите магазини, защото онлайн купувачите поръчват множество размери с намерението да върнат някои - а връщането на връхни дрехи се определя предимно от кройката, което е точно проблемът.хармонизирани стандарти за размер на дрехиса предназначени да намалят.

7Контрол на качеството за оразмеряване в насипно състояние: Толеранс и AQL

Поръчката за контейнерно натоварване въвежда риск, който не съществува при малки партиди: отклонение. Първите сто парчета могат да са по спецификацията, а последните сто - с отклонение от два сантиметра, защото частите по кройката са били прекроени, друг оператор е поел линията за капитониране или теглото на пълнежа се е променило. Контролите, които отчитат това, са ясни, но трябва да бъдат предварително договорени.

Контролен списък за контрол на размера на насипни товари

  • Одобрени мостри с определени размери — една запечатана референтна проба за всеки размер, запазена от двете страни като стандарт за измерване.
  • Измерване в три точки - първоначално, в средата на серията на приблизително 30 процента и в края на серията, като всяка от тях измерва всички размери.
  • Проверка на теглото на ниво панел — предната, задната част и ръкавът се претеглят отделно, в рамките на плюс или минус 5 процента от спецификацията.
  • Протокол за възстановяване на таванско помещение — измервайте само след минимален 24-часов период на възстановяване след разопаковане и декомпресия.
  • Заявено ниво на AQL — обикновено AQL 2.5 за големи дефекти и 4.0 за незначителни дефекти при облекло в насипно състояние, потвърдено в договора за покупка.
  • Достъп до тестове от трети страни — тестване на ниво партида и тестване на ограничени вещества е възможно преди изпращане, а не след това.

Относно ограничените вещества,OEKO-TEX СТАНДАРТ 100Тестването на обвивката, подплатата и облицовката вече е основно очакване от повечето европейски и все по-голям брой северноамерикански купувачи на дребно. Акредитирани лаборатории катоИДФЛОсигурете тестване, инспекция и сертифициране в категориите текстил, пълнеж и готови продукти; фабрика, която вече работи с призната лаборатория, ще премине през процеса на одобрение по-бързо и ще бъде по-добре подготвена да обоснове твърденията, ако купувач на дребно одитира вашата верига за доставки.

Социалното спазване на правилата протича паралелно.Амфори БССИе най-широко признатата рамка за социално съответствие в европейските вериги за доставки, обхващаща работно време, заплати, здравословни и безопасни условия на труд и механизми за подаване на жалби в повече от 120 държави-източници. За дистрибуция на едро в търговски мрежи, проверете дали сертификатът посочва конкретния производствен обект, а не само търговски субект, и проверете валидността му спрямо вашия производствен прозорец.

8Ценообразуване, минимално количество за поръчка и срок за изпълнение на едро

Ценообразуването на едро за мъжки пухени якета се определя от четири променливи, в низходящ ред на въздействие: спецификация на пълнежа, външна материя, количество за поръчка и пакет от довършителни работи. Пълнежът обикновено представлява от 30 до 50 процента от цената на единица пухено мъжко яке; външната материя обикновено е на второ място.

Къде са прекъсванията на обема

Повечето фабрики определят цените в диапазони, а смислените прагове обикновено са 300, 500, 1000 и 3000 бройки. Прагът от 300 бройки е важен, защото обикновено е моментът, при който фабриката може да оправдае закупуването на специална партида плат, вместо да купува от склад. Прагът от 1000 бройки е важен, защото е моментът, при който персонализираните хардуерни форми и печатните опаковки стават икономични. Над 3000 бройки допълнителните икономии идват главно от намаляване на ефективността и консолидиране на товари, а не от разходите за материали.

Струва си също да се запитате дали поръчка със смесени размери и цветове се зачита за минималното количество за поръчка (MOQ). Много доставчици изискват минималното количество за цветова гама, а не за поръчка, което може тихомълком да утрои ефективния ангажимент. Ако кривата на размерите ви е широка, договорете минималното количество като общо количество за поръчка с разумен праг за всяка цветова гама.

Планиране на товари и мита

Компресионното опаковане обикновено намалява обема на превозваните пухени дрехи с 40 до 60 процента, което съществено променя цената на разтоварената част при морски превоз. Компромисът е времето за възстановяване на талпана: предвидете 24 до 72 часа след разопаковането, преди да направите снимки на дребно или да представите продукта в шоурума. Вземете предвид митническите ставки в цената на единица по-рано, а не на митницата – за връхни дрехи те често са в диапазона от едноцифрени до двуцифрени стойности в зависимост от класификацията и дестинацията, което е достатъчно, за да промени жизнеспособността на дадена ценова точка.

9Съответствие на опаковането, етикетирането и пратката

Пратките на едро не преминават митническите проверки и проверките за внос на стоки на дребно по предвидими причини и почти всички от тях са свързани с проблеми с документацията, а не с проблеми с продукта.

Съдържанието на фибри и етикетирането за грижа са регулирани. В Съединените щати,Закон за идентификация на текстилни влакнести продуктиурежда задължителното разкриване на съдържанието при етикетирането, фактурирането и рекламата на текстилни продукти и прави неправилното брандиране незаконно — което означава, че твърдението за състава на пълнежа в спецификационен лист за търговия на едро има същата правна тежест като това на пришит етикет. В ЕвропаСтратегия на ЕС за устойчив и кръгов текстилвъвежда изисквания за екодизайн, дигитален продуктов паспорт и по-строги правила за екологични твърдения; Комисията отбелязва, че само около 1% от материалите в дрехите понастоящем се рециклират в нови дрехи, поради което обоснованите твърдения се превръщат от маркетингово предимство в изискване за съответствие.

От търговска гледна точка, европейските купувачи все по-често оценяват доставчиците по прозрачност и корпоративна социална отговорност, а не само по цена. Пазарни проучвания отЦБИ, службата за пазарно проучване на Нидерландската агенция за предприемачество, определя устойчивостта, корпоративната социална отговорност и прозрачността като водещи тенденции, оформящи европейския снабдител с облекло, наред с нарастващото значение на отношенията купувач-доставчик. Доставчик, който може да изготви документация при поискване, съкращава цикъла на адаптация на купувача, което е реално търговско предимство в процес на тръжна процедура.

PASSION OUTERWEAR е подразделение на Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd., с повече от 20 години опит в производството и търговията с облекло за открито, работно облекло и отопляеми облекла. Ние предлагаме едрови програми за мъжки пухени якета по сертифицирани вериги за доставки BSCI, SMETA, GRS и OEKO-TEX, със складови наличности, ODM и пълни OEM опции и размери от S до 3XL, посочени в размери, а не в етикети. Ние също така произвеждамеработно облекло по поръчкаидрехи с отопление по поръчка, така че дистрибуторите, консолидиращи множество категории, могат да договарят минимално количество за поръчка (MOQ) и превоз на товари за по-широка база от обеми. Нашата отопляема гама — включителноотопляемо якеиотопляема жилетка— споделя едни и същи мъжки блокове, което опростява постоянството на прилягане за купувачи, предлагащи както стандартни, така и отопляеми линии.

Често задавани въпроси

Какво е минималното количество за поръчка на мъжко пухено яке на едро?
Зависи от модела на програмата. Продажбата на едро на склад по съществуващ дизайн на фабриката обикновено започва от общо 50 до 200 броя във всички размери. ODM програмите, използващи фабричен блок с вашата цветова гама, капитониране и брандиране, обикновено започват от 100 до 300 броя на цветова гама или от 300 до 500, ако е включена тъкан, боядисана по поръчка. Пълното OEM разработване по ваша собствена спецификация обикновено изисква 500 до 1000 броя, което се определя главно от минималните количества плат в завода. Ако кривата на вашите размери е широка, попитайте дали минимумът се прилага за поръчка или за цветова гама - разликата може да утрои ефективния ви ангажимент.
Как да се уверя, че размерът съответства на моята най-продавана линия?
Не сравнявайте етикети с размери; сравнявайте мерките. Изпратете действителните мерки на най-продаваната си дреха – гръдна обиколка, измерена на 2,5 сантиметра под отвора за ръката, от шева на раменете до шева, дължина на гърба от средния шев на врата на гърба и дължина на ръкава от шева на раменете – и помолете фабриката да направи оферта спрямо тези числа, а не спрямо стандартната им таблица. Когато е възможно, позовавайте се на стандартизирани дефиниции като ISO 8559-1, така че и двете страни да използват едни и същи ориентири. Най-надеждният метод е да закупите запечатана мостра с определен размер във всеки размер, преди да се ангажирате с покупка на едро.
Трябва ли теглото на пълнежа да е еднакво за всички размери?
Не. Теглото на пълнежа трябва да се мащабира спрямо площта на дрехата, в противен случай размер S ще бъде по-топъл от размер 3XL. Практическата крива на мащабиране е приблизително 11 до 12 процента допълнително пълнеж на стъпка от размер, което поддържа височината на лофта и топлинните характеристики като цяло еднакви в целия диапазон. Посочете целевото тегло на пълнежа за размер в техническия пакет с толеранс от плюс или минус 5 процента на панел и потвърдете, че фабриката проверява теглото на пълнежа на ниво панел, а не чрез претегляне само на готовите дрехи.
Какъв толеранс на измерване трябва да приема при поръчка на едро?
Работещ търговски стандарт за мъжки пухени блузи е плюс или минус 1,5 сантиметра на дължината на гърдите, подгъва и гърба, плюс или минус 1,0 сантиметър на дължината на ръкава и плюс или минус 0,8 сантиметра на раменете. Тези цифри трябва да фигурират в договора за покупка, заедно със стандарта за проверка, който възнамерявате да използвате. Важно е да се уточни, че измерванията се правят след минимум 24-часов период на възстановяване на обиколката на дрехата след разопаковане — измерването на прясно декомпресирана дреха ще подцени обиколката на гърдите и обиколката на дрехата и ще доведе до фалшиви бракувания.
Какво съотношение на размерите трябва да поръчам за първа покупка на едро?
Започнете от канала, а не от доставчик по подразбиране. За европейската модна търговия на дребно разумна крива на отваряне е S1 M2 L3 XL2 2XL1 3XL0.5. За Северна Америка изместете кривата приблизително с един цял размер нагоре, защото една и съща физическа популация купува по-голям размер от етикета. Корпоративните и униформените програми се нуждаят от най-широк спред, с особена тежест върху L и XL. Електронната търговия изисква по-широк спред от физическите магазини, защото онлайн купувачите поръчват множество размери с намерение да върнат някои от тях. Заменете всички тези данни със собствени данни за продажбите след първия сезон.
Какви сертификати трябва да притежава доставчикът на пухени якета на едро?
Като минимум, сертификат за социално съответствие, като например amfori BSCI или SMETA, който повечето европейски и много северноамерикански купувачи на дребно изискват, преди да се включат в договора с доставчик. За декларирани материали, веригата за доставки трябва да има RDS, ако използвате пух, GRS, ако декларирате рециклирано съдържание, и OEKO-TEX STANDARD 100 тестове върху външност, подплата и тапицерия. Проверете дали всеки сертификат посочва действителното производствено съоръжение и остава валиден през целия ви производствен период, тъй като сертификатите, издадени на търговско предприятие, а не на фабрика, са често срещана празнина, която се появява по време на одити на купувачи на дребно.
Колко време отнема от потвърждението до доставката на поръчка на мъжки пухенки на едро?
Доставката на едро на склад се извършва за 7 до 20 дни. ODM програмите за платове на склад продължават приблизително от 45 до 70 дни, включително вземане на проби и производство на едро; ODM програмите за платове, боядисани по поръчка, продължават от 60 до 85 дни. Пълното OEM разработване от нов блок отнема от 90 до 150 дни, включително два кръга с проби, а програмите за сертифицирани материали са в горния край, тъй като партидите сертифицирани материали се закупуват във фиксирани количества. Добавете 30 до 40 дни за морски превоз или 5 до 8 дни за въздушен превоз, плюс време за възстановяване на тавана в склада на местоназначението преди представяне на дребно.
Грег Су
Грег Су
Старши продуктов мениджър | PASSION OUTERWEAR
20 години опит в производството и търговията със спортно, работно и аутдор облекло. Сертифицирани по стандартите за веригата за доставки BSCI, SMETA, GRS и OEKO-TEX. Свържете се с насLinkedIn.

Планирате поръчка на мъжко пухено яке на едро?

PASSION OUTERWEAR доставя мъжки пухени якета от 50 броя, с размери от S до 3XL, посочени в размери, скалиране на теглото на пълнежа за всеки размер, проверка на пълнежа на ниво панел и вериги за доставки, сертифицирани от BSCI, SMETA, GRS и OEKO-TEX. Изпратете ни вашата крива на размерите и целева спецификация — ние ще ви отговорим в рамките на 24 часа.

Заявка за групова цена и комплект размери Вижте OEM / ODM програмата